Zámocký akvarel. Základy výtvarnej techniky

Dátum: 07.09.2019 09:00
Lokalita: NKP Zámok Bojnice, II. dvor (v prípade nepriaznivého počasia Kaplnka)
Typ aktivity: Workshop, tvorivé dielne
Organizátor: Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice
Popis:

Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v rámci DEKD organizuje tvorivé dielne základov výtvarnej techniky akvarelu inšpirované umeleckými dielami zo zbierkového fondu múzea. Podujatie sa uskutoční dňa 7. septembra 2019 v priestoroch Bojnického zámku.

Všetci nadšenci umenia sú vítaní. Organizácia: každý záujemca sa pri príchode prihlási u informátora pri vstupnej bráne; návštevníci Galerijného okruhu sa môžu k podujatiu pripájať individuálne. Materiálové vybavenie: Účastníci si so sebou musia priniesť vodové farby a štetce. Komentovanú prehliadku, odborný dohľad, pomoc účastníkom a papiere s predlohami zabezpečí SNM-MBo.

Prihlásenie: podujatie je organizované indiciduálne bez nutnosti prihlásenia účasti vopred; účastníci sa po príchode zapíšu do prezenčnej listiny, nahlásia svoju účasť na prehliadke a podpíšu súhlas so spracovaním osobných údajov. Čas: 9.00 - 15.00 hod. Počas podujatia budú pre účastníkov Zámockého akvarelu zorganizované dve 30 minútové komentované prehliadky (11.00, 13.00 hod.) zamerané na akvarelové diela vystavené v expozícii SNM-MBo.

Obec: Bojnice
Adresa: Zámok a okolie 1, 972 01 Bojnice
Okres: Prievidza
GPS súradnice: 48.7799, 18.5778
Kraj: Trenčiansky kraj
Vstupné: Zadarmo
Kontakty:
https://www.facebook.com/BojniceCastle/
Mgr. Diana Kmeťová Miškovičová
miskovicova@bojnicecastle.sk